Mosssssss Kim, mos e bëj këtë!?

Zeshkania më atraktive në botë, Kim Kardashian, kishte fituar famë falë porno-filmit të saj privat me ish të dashurin e saj Ray J, ku në plan të parë ishin vithet e saj të bujshme, transmeton Zeri.info.


“E tëra ka filluar vitin e kaluar, kur paparacët e kishin fotografuar gjatë pushimeve në Meksikë. Vithet përplot celulit në brekë tanga, fare nuk janë atraktive. Kim është në gjendje që me orë të tëra të qëndroj para pasqyrës dhe t’i shikoj vithet e saj. Çmendet nëse ka ndonjë njollë apo vijë, ndërsa fansat gjithnjë e më shumë po e kritikojnë në rrjetet sociale se po i përpunon fotot e saj me fotoshop. Prandaj ka vendosur të bëj një operacion përmes të cilit do t’i zvogëlojë vithet dhe do t’i ngritë paksa”, ka deklaruar ky burim.

Se a do të bëj vërtetë vithet operacion, do ta shohim gjatë postimeve të saj të ardhshme në Instagram, por shpresojmë se nuk do ta bëj këtë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*