Motra e Encës publikon foto me tanga i shihen kofshët e (Video)

Motra e këngëtares Enca Haxhia, Uindi, duke se është duke ecur në hapat e së motrës sa përket tërheqjes së vëmendjes në rrjete sociale.

Vetëm pak kohë më parë Uindi ka festuar 18-vjetorin e lindjes, ndërkohë që mbrëmjen që lamë pas ka publikuar një video provokuese në story.

Ajo ka filmuar pjesën e këmbëve dhe të të pasmeve të saj me tanga, ndërkohë që ishte shtrirë duke dëgjuar muzikë.

Nuk është hera e parë që motra e këngëtares publikon video të tilla.
Shikone videon me posht te postuar ne Instagram…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*