Mourinho lëshon deklaratën e pabesueshme, të gjithë po e urrejnë

Pavarësisht se Manchester United u eliminua turpërisht, Jose Mourinho nuk e ka ndërmend që të japë dorëheqjen.

Përkundrazi portugezi së fundmi ka lëshaur një deklaratë befasuese pasi ka thënë se Manchester United është mësuar me këto eliminime, shkruan SYRI.net.
toggle menu
Mourinho lëshon deklaratën e pabesueshme, të gjithë po e urrejnë
Mourinho lëshon deklaratën e pabesueshme, të gjithë po e urrejnë
10:34, 14/03/2018
Pavarësisht se Manchester United u eliminua turpërisht, Jose Mourinho nuk e ka ndërmend që të japë dorëheqjen.

Përkundrazi portugezi së fundmi ka lëshaur një deklaratë befasuese pasi ka thënë se Manchester United është mësuar me këto eliminime, shkruan SYRI.net.

LEXO EDHE:
VIDEO/ E turpshme në Champions! Lojtari shtyn djalin që kap topat
“Nuk është fundit i botës. Dy herë u ula në këtë karrige në Champions League dhe e eliminova Manchester Unitedin në shtëpi, në ‘Old Trafford’. Në këtë karrige u ula me Porton – e eliminova Man Unitedin – u ula në këtë karrige me Real Madridin – e eliminova Man Unitedin… prandaj nuk mendoj se është diçka e re për klubin”, ka thënë Mourinho pas ndeshjes.

Pa dyshim kjo deklaratë është komentuar shuam në rrjetet sociale ndërsa të shumtë tifozë britanikë kërkojnë shkarkimin e menjëhershëm të ‘Special One’.

Kujtojmë që Sevilla eliminoi United që vitet e fundit ka bërë shpenzime të çmendura në merkato.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*