Nëna rreh brutalisht vajzën 3 vjeçare (VIDEO)

Ky është momenti i tmerrshëm kur një nënë argjentinase tërheq vajzën e saj trevjeçare nga flokët dhe fillon ta godasë atë mizorisht. Gruaja tregohet duke rrahur vajzën e saj të vogël, pasi ajo vetë kishte humbur një tablet dhe fajësonte të bijën për këtë gjë.
Kliko reklamen per te pare videon:

 

 

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*