‘Nëna’ serbe që shënon Krishtlindjen duke shtënë me pistoletë

Një video e postuar në rrjetin social Facebook, tregon një grua serbe duke shtënë me pistoletë nga dritarja e dhomës së tyre në shtëpi, shkruan gazetametro.net.

Në video shihet një djalë i ri i cili fillimisht ua uron të gjithë serbëve Krishtlindjen ortodokse, dhe më pas i thotë nënës së tij që të shtijë me revole.

Ajo gjuan me dy të shtëna nga dritarja, pasi djali i saj i thotë, ‘nënë të lutem’.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*