Neymar “kopjon” Messin, shikoni super golin nga gjuajtja e lirë (VIDEO)

Sulmuesi brazilian Neymar, ka shkëlqyer nëndeshje kundër Dijon, duke asistuar në 3 gola dhe duke shënuar 3 gola tjerë, nënjëndeshje që u fitua 8:0.

Shijoni supergoli nga goditja e lirë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*