Nuk do ta besoni: Roza Lati e pyet Robertin sa herë në ditë e bën me Nora Istrefin? Ja përgjigja e tij që e befasoi gjithë publikun…

Bashkëshorti i Nora Istrefit, Robert Berisha, ka rrëfyer sesi ia del të qëndrojë në formë në emsionin “Why Not” të Roza Latit. “Unë mendoj që është gjenetika dhe mënyra ime e jetesës. Ushqimi, palestra, sa më shumë, ujë sa më shumë dhe gjumë pasdite.”-u shpreh Berisha. Por kur pyetet sa her ne dite e ben me Noren? Roberti me pergjigjen e tij e befasoi gjithe publikun, ja cfare thot ai, per me shume shtypni poshte rekklamm dhe ju hapet video:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*