Nuk duhet humbur! Moderatorit të njohur i ndodhë e papritura….

Epo këto incidente edhe ndodhin…

Mesa duket dita e sotme ka qenë shumë e sikletshme për moderatorin e njohur të modës, Mark Heyes.

 

 

 

 

Gjatë transmetimit live të emisionit të tij krah moderatores, Lorraine Kelly.

Për fatin e tij të keq kjo gjë u shfaq në ekran dhe Mark u ‘detyrua’ të jepte shpjegim por salla dhe bashkë-prezantuesja qeshën pasi ai po bënte shaka më tej. Por videoja më poshtë nuk duhet humbur.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*