Oriola Marashi shokon me deklaratën: Bëj seks me mua dhe fiton lekë

Oriola Marashi është kthyer në një nga modelet më të komentuara të showbizit shqiptar. Shpeshherë tërheq vëmendjen me fotot provokuese apo me të brendshme ndërsa këtë herë po bën namin deklarata e saj e fundit.
“Bëj seks me mua dhe fito lekë”, shkruan Oriola ndërsa menjëherë kanë nisur komentet nga ndjekësit shumica prej të cilëve komentojnë këtë deklaratë të saj.

Kliko me posht per tu lidhur direkt ne instagramin e Oriola Marashi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *