Rafinha lojtar i ri i Interit

January 19, 2018 admin 0

Arrihet marreveshja mes Barças dhe Interit per transferimin e Rafinhas me huazim me te drejte blerje per 35 milion euro +3 milion euro bonuse.Rafinha do […]