Pas shum vitesh.. Publikohet Video e Sinan Hoxhes dhe Rrezarta Shkurtës duke u … (Video)

Një mbrëmje spektakolare e “Ami Event” ka mbledhur sonte (e hënë) shumë emra të njohur në eventin e organizuar për 10 vjetorin e themelimit të kësaj kompanie. Shumë këngëtarë, artistë e politikanë kishin ardhur enkas në këtë mbrëmje për të festuar pranë çiftit Mamaqi.

Sinan Hoxha, Rezarta Shkurta, Inis Gjoni, Fatma dhe Aulona, Enca Haxha janë vetëm disa prej emrave që nuk munguan në këtë mbrëmje. Mesa duket nga një gotë verë për të gostitur në këtë natë ka bërë që disa prej tyre edhe të ‘ndizen’ paksa gjatë festës.
Kliko reklamen me poshte dhe shiko ngjarjen..

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*