Plas sherri : Bleona Qereti eja me pallo edhe mua’ i komenton burrit te Angelës, ja si reagon Angela Martini!!!

Angela Martini dhe Dragos Savulescu kurorëzuan në një ceremoni të çmendur martesore lidhjen e tyre disa vjeçare. Në këtë ceremoni ishte e pranishme dhe mikja e Angelës, Bleona Qereti.Bleona është një nga personat e afërt të çiftit pasi ajo ishte pikërisht dëshmitare e ceremonisë.Dargos ka publikuar një foto në instagram dhe komenti krah saj e ka bërë të ‘qeshë me lot’ këngëtaren shqiptare. ‘Betohem se i kam të gjitha gishtat e dorës’ ka shkruar ai teksa ka bërë simbolin që tregon pistoletën…por ajo qe komenton bleona eshte e tmerrshme, ajo i thot se deshiron ta..shiko reagimin e Angela Martinit duke shtypur ne reklam.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*