Pornostarja shqiptare “çmendet” pas yllit të futbollit por të çmend përgjigjja e tij

Adelina është pornostarja nga Tirana që në faqet porno njihet si “Breanne Benson”, duket se ia ka dalë të rrëmbejë sërish vëmendjen e mediave.
Përvec fotove bombastike, ajo u ka treguar fansave pikën e saj të dobët, i cili mesa duket është ylli i Real Madritit, Gareth Bale.

Bukuroshja ka tërhequr vëmendjen duke postuar foton e futbolistit të famshëm dhe duke treguar publikisht se shume e pelqen atë e duke e shoqëruar postimin me emoji me sytë me zemra.

Duket se Benson i ka rënë në kokë për yllin për Gareth Bale pasi ka treguar vazhdimisht nëpër postime se ai është futbollisti i saj i zemrës.

Bale nuk i ka kthyer ndonjë përgjigje deri më tani dhe nuk dihet n%se e ka parë postimin e saj.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*