Portnostaret tregojnë prapaskenat e çmendura në xhirimet e skenave erotike (Video)

Vajza e djem që merren me pornografi kanës shpalosur përvojat e tyre gjatë xhirimit të skenave erotike në këta filma e që shumë shpesh gjithçka mund të përpunojë tmerrësisht keq.

Një aktore ka treguar se sa keq ishte ndjerë kur i ishte dashur të kryente marrëdhënie së bashku me një vajzë tjetër e cila nuk kishte pasur aspak higjienë gjenitale, transmeton ORAinfo.

“Pasi e kishim përfunduar skenën që duhej, e tërë dhoma mbante arome peshku për 7 minuta”, ka thënë ajo.

Amber Ivy, aktore tjetër e filmave porno ka treguar tmerrin që kishte përjetuar kur gjatë seksit anal i kishte ngecur një top tenisi brenda në anus.

Incizimi ka vazhduar më tej me skorien e Kasey Warner e cila ka treguar kur në momentin e orgazmës kishte rrëshqitur dhe kishte rënë në tokë me prapanicë, ku gjithçka ishte filmuar në kamerë.

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*