Prsh jam Sara nga Tirana./ Ja si me palloi polici ne sy te femijes tim per nje gjob

Prsh jam Sara nga Tirana./nje dit isha duke u ngutur per pun me vetur me ndaloi polici isha pa rryp sigurie. shpejt. drita te fikura. me tha shum gjera dhe deshi tme ve gjob 1200 euro ja hoqa fleten e shenimeve me e kapa per palle dhe i thash do shpagohemi disi ok me tha me ndiq mua. Me dergoi te nje park ku nuk ishte askush hipi ne veturen time ku ishte djali im 3 vjec me lidhi duart dhe filloi tme lepinte ngadal…shtup rek lamen me poshte qe te shfaqet video e plote :

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*