Publikohen videot! Ja çka ka ndodhur në prapaskenat e klipit të ri të Ronela Hajatit

Këngëtarja Ronela Hajati ditën e djeshme e ka publikuar këngën e saj të re.

Maje men’ me melodi dhe tekst nga vetë këngëtarja, muxikë nga Tull Production dhe vidoklip të realizuar me profesionalizëm nga Talelli Production, është pëlqyer shumë nga publiku, shkruan lajmi.netMirëpo ndonëse gjithçka duket perfekt nga jashtë ata janë përballur me vështirësi gjatë xhirimeve të klipit, madje duket se një pjesë e klipit është xhiruar në ditët kur temperaturat ishin shumë të ulëta.

Disa nga prapaskenat i ka ndarë Ronala në Instagram.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*