Rashel Kolaneci e thotë hapur: ‘’Ermal Mamaqi dhe ky këngëtar shqiptar më kanë… (Video)

Mbrëmjen e kaluar Rashel Kolaneci ka qene nder personazhet e ftuar ne emisionin “Shiko kush luan” te emisioni i Luana Vjollcës. Sot vajza seksi ka rrëmbyer titujt kryesor në median roze me fjalët e thëna apo edhe vet me paraqitjen e saj.

E pyetur nga Ermal Fejzullahu gjatë një lojë se cilët janë dy personazhet e njohur të cilët e kanë ngacmuar, Rasheli nuk ka nguruar të përgjigjet duke thënë se një ndër ta është këngëtari, Dren Abazi ndersa të dytin ka përmendur Ermal Mamaqin, por sigurisht në kuadrin e lojës pasi dëshironte pikët ka shtuar Kolaneci..:Ja video kliko reklamen shikoje

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*