Rezarta Shkurta filmon veten të zhveshur në krevat

Këngëtarja e famshme Rezarta Shkurta është një prej personazheve më të përfolura në mediat rozë, e kjo për jetën e saj private si dhe për postimet provokuese që bën në rrjetet sociale.

E në fakt i tillë ka qenë edhe një postim i bërë mëngjesin e sotëm në llogarinë e saj në “Instagram”.

Në videon në fjalë, Shkurta shihet e shtrirë në krevat, ndërsa ka filmuar këmbët e saj të zhveshura.

“Mirëmëngjes!”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e videos provokuese.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*