Rita Ora uron në mënyrë të veçantë nënën për ditëlindje (FOTO)

Këngëtarja e famshme me origjinë nga Kosova, Rita Ora, ka uruar në në mënyrë të veçantë nënën e saj, Vera Ora për ditëlindje, transmeton Klan Kosova.

Në një fotografi të postuar në rrjetin social Instagram shihet Rita bashkë me nënën e saj.

“Për një grua që më ka bërë kjo që jam sot!! Nënë!! Urime ditëlindjen. Faleminderit që ke qenë shoqja ime më e mirë dhe frymëzimi im!”, ishte mesazhi urues që ka shkruar Rita.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*