Ritkhehet Kallashi! “Tërbon” fansat me një video krejt e zhveshur (VIDEO)

Kërcimtarja sexy Donjeta Kosumi ose siç njihet ndryshe me pseudonimin Kallashi nuk ka qenë shumë aktive nëpër rrjetet sociale kohët e fundit. Madje asaj përpara pak kohësh i kishin vjedhur edhe llogarinë e Instagramit, kështu që ka hapur një të re. Me sa duket tani e ka nisur mbarë hapjen e kësaj llogarie të re pasi ka postuar një foto shumë të nxehtë ku ka dalë gjysëm nudo. Epo fillim më të mbarë se ky nuk mund të kishte Kallashi, as për veten e as për fansat e shumtë. Per me teper kliko ne re klame dhe shiko foton me poshte.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*