Rrefehet Nusja shqiptare po më tronditë vjehrri, sapo burri shkon në punë ai.. |VIDEO|

Nje nuse e sapo martuar ka shprehur shqetesimin e saj qe po ia ben vjehrri, megjithse koheve te fundit dihet qe provokimet po vazhdojne brenda familjare. Por si eshte e mundur qe te paramendohen keto ku vjehrri tia ngacmon gruan djalit. Vajza nga shkupi rrefen se ajo u martua para 2 javesh dhe se vjehrri i saj ka filluar ta ngacmoj, por ajo cfar i kishte ndodhur sot ishte vertet e habitshme..
Shty peni rekklamm me poshte dhe lexoni lajmin e plote..

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*