Rrëfim Shokues: E zura burrin duke e ber me kunaten pastaj perinati iu futa e zhveshur ndhome kunatit dhe…

E zura burrin duke e ber me kunaten pastaj perinati iu futa e zhveshur ndhome kunatit dhe…Nje dit me doli xhumi naten dhe dola ne kuzhin degjoj nje ze ne terras shkoj ngadal dhe shoh burrin me kunaten ku e benin desh me ra pika nga inati dhe shkova drejt e tek kunati dhe i tregova dolem te dy te shihte me syte e tij un e para ai mbrapa duke shkuar me kapi kunati dhe tha te ja kthejm dhe….shtypni posht reklamen dhe vazhdoni leximin e rrëfimit:

.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*