Sadiku zbulon shumëçka me anë të një fotoje

Ditët e fundit të muajit dhjetor, ishte Armando Sadiku që zyrtarizoi fejesën me vajzën dentiste që jeton në Gjermani, dhe që quhet Elona.

Nëpërmjet një fotoje të postuar në Instagram, ku gjendet bashkë me të motrën e tij, Sadiku mban në dorë, unazën e tij të fejesës.

 

 

 

 

sadiku motra

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*