Salah shënon golin e javës në Premierligë, Liverpooli po e turpëron Man Cityn

​Liverpooli ka shënuar edhe golin e katërt kundër Manchester City dhe po fiton 4:1 në sfidën që po zhvillohet në “Anfield”. Golin e katërt e shënoi Mohamed Salah pothuajse nga gjysma e fushës në minutën e 68’të
Shikone super golin ne dy linken me posht

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*