Sapo ndodhi…Aksident në Rrugën e Kombit: Vdes këngëtarja shqiptare, lëndohet 32-vjeçari nga…

Vajza që ndërroi jetë në aksidentin e ndodhur në hyrje të Kalimashit pasditen e së dielës ishte një këngëtare Merita Sulejmani qe kendonte tek Princesha Palace.
Ngjarja ndodhi në rrugën e Kombit, në afërsi të tunelit të Kalimashit, ku ndodhi përplasja mes dy makinave që ishin me një shpejtësi prej 200km/h, një person është i plagosur rëndë dhe është dërguar urgjent në spital, kamerat e rrugës e kan kapur momentin kur ndodhi përplasja e makinave.
Për të parë pamjet kliko linkun më poshtë.

/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*