Seksi me mamanë e të dashurës më tërbon, ja si nisi aventura jonë

Një 24-vjeçar ka kërkuar ndihmën e psikologes në ‘The Sun’ për shkak se kryen marrëdhënie seksuale me mamanë e të dashurës së tij.

Letra e djalit:

Jam 24 vjeç dhe kam filluar të bëj seks me mamanë e të dashurës sime. Jam i lidhur me të dashurën prej 1 vite. Ajo është 20 vjeç dhe jeton me mamanë e saj.

E dashura ime del shpesh me shoqërinë e saj dhe pi shumë alkool. Disa javë më parë doli me miqtë dhe piu deri sa u deh. Një nga shokët e mi e panë dhe më dërguan SMS. E mora në telefon dhe më tha se do të shkonte në shtëpi me taksi. Kështu që unë shkova tek nëna e saj për ta pritur.

Më pas ajo më telefonoi dhe më tha që do të qëndronte tek shtëpia e një mikut të saj. U tërbova. Mamaja e saj më pyeti se çfarë kishte ndodhur dhe i tregova. Ajo më hodhi dorën në qafë, por më pas më puthi. Pastaj filloi të më hiqte pantallonat dhe këmishën. Unë i hoqa fustanin dhe bëmë seks të tërbuar në dhomën e saj të gjumit. Unë e dija që kishte kohë pa kryer marrëdhënie, pasi burri i saj ishte larguar disa vite më parë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*