Shiko cila ishte këngëtarja shqiptare që festoi mbrëmë me kërcime twerk? “Çmenden” mysafirët… (VIDEO)

Ndërkohë që disa nga këngëtaret shqiptare mbrëmë ishin të pranishme në eventin e Grammys, ajo zgjodhi të bëjë diçka tjetër.

Një festë mes miqsh, twerk-ut dhe këngëve të saj:Kështu mund të përshkruhej me se miri party i mbrëmshëm në të cilin ishte e pranishme Era Istrefi. Pas ndarjes nga Faton Shoshi, kengëtarja duket se ka më shumë kohë për ta kaluar me veten dhe miqtë. Shiko videon tek linku me posht

VIDEO

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*