Shikon penisin gjigand të burrit për herë të parë, e lezetshme ajo që ndodhi më pas (Kujdes Pamjet)

Nusja e ka cilësuar organin gjenital të burrit si “një kastravec të madh, të frikshëm dhe leshtor”. Burri i saj, Mnombo Madyibi, 32 vjeç ka përfunduar në spital me plagë në kokë.
Madyibi në skuadrën e tij të futbollit njihet me nofkën “Anakonda” për shkak të madhësisë së penisit. Ndërsa deklarata e burrit në polici ka qenë akoma më shokuese.
Çfarë duhet të bëj. Kam dëgjuar për zmadhim penisi, por nuk di ndonjë metodë për zvogëlim,” -tha ai.
Kjo ngjarje ka ndodhur në një hotel në Afrikën e Jugut…per me shume kli ko ne rek lam per te pare vid eon e plote…sh iko vid eon me poshte….

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*