Shikoni ndërhyrjen “kung fu” kundër Mpabe, ja sa rreziko të mos luaj(VIDEO)

Po luhet ndeshja mes Amiensit dhe Paris Saint Germainit në kuadër të kupës së Francës.

Është mbyllur pjesa e parë pa gola. Por, ajo që e karakterizoi këtë ndeshje deri me tani ishte

ndërhyrja brutale e portierit të Amiensit, Grutner ndaj francezit, Kylian Mbappes.

Portieri u ndëshkua direkt me karton të kuq, transmeton Periskopi.

Shikoni këtë ndërhyrje brutale:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*