Shikoni si boksieri Shqiptar i ‘merr jetën’ serbit/ Pamje

Florian Marku fiton ndeshjen e sotme ndaj serbit Stefan Suskavcevic.Floriani u gjend në vështirësi vetëm për pak sekonda pasi serbi e lidhi atë duke e mbajtur afër tij dhe duke mos i lënë hapësirë shqiptarit që ta godasë.Por kjo gjë nuk i zgjati për shumë kohë serbit pasi Floriani menjëherë ka reaguar dhe i kanë mjaftuar 2 minuta që ta nxirrte jashtë loje serbin Suskavcevic, shkruan shqiperiaime.al.Për të shikuar ndeshjen e Florianit ishte dhe Kapiteni legjendar i Kombëtares Shqiptare Lorik Cana i cili ka udhëtuar nga larg për të qenë pranë kampionit shqiptar. Klikoni ne reklamën me poshtë dhe shikoni videon e plotë:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*