Shkenda habitet në telefon, ndërsa gjoksi i del nga kontrolli!

E njohur për të gjithë ne për format trupore bombastike, ndonëse më pak për veprimtarinë.

Është fjala për bukuroshen nga Gjilani, Shkenda Dubova e cila na mahnitë me fizikun e saj, e që vazhdimisht ushtron për të pasur në formë linjat e tilla.

Ajo ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri, por ka mënyra të tjera për ti mbajtur fansat aktiv madje duke e komentuar për çdo imazh të saj.

Nuk janë të pakta rastet kur këngëtarja Dubova publikon ndonjë fotografi provokuese, me ç’rast bën për vete shumicën prej ndjekësve që ka.

Gazeta Blic, ju sjellë disa fotografi dhe nje video insert te shkurt ku ekspozon me të madhe gjoksin dhe të pasmet e saj ku nuk lë vend për të komentuar.
Per ta par videon klikoni me posht qe te lidheni direkt ne instagram !!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *