Shkodran Mustafa befason me skuadren e re (Foto)

LONDON, ENGLAND - NOVEMBER 29: Shkodran Mustafi of Arsenal during the Premier League match between Arsenal and Huddersfield Town at Emirates Stadium on November 28, 2017 in London, England. (Photo by Robbie Jay Barratt - AMA/Getty Images)

Mbrojtesi shqiptar i Arsenalit Shkodran Mustafa me sa duket i ka ditet e numeruara te skuadra e deritanishme.

Ai eshte shume afer transferimit te gjigandi Manchester City, pasi qe edhe me heret Guardiola kishte pasur interes.

Ai eshte fotografuar bashke me Gundogan dhe disa lojtar tjere te City-it.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*