Shokon Kaçe, i del në mbrojtje rusit që hyri me armë në stadium…ai është për mua si baba!!

Futbollisti i Kombëtares shqiptare, Ergys Kaçe ka postuar një foto të Savidisit, në Instagram, në të cilën ai i ka dalë në mbrojtje Presidentit të PAOK-ut.

Ai shpreh mirënjohjen për atë që dhe ai dikur i kishte dhuruar shqiptarit:

“Disa vite më parë, në periudhën më të vështirë të jetës sime, ti më mbështete si të ishe babai im. Prandaj edhe unë do të mbështes në të njëjtën mënyrë. Jemi të gjithë pas teje!” shkruan Kaçe në Instagram./albeu.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*