SHOKUESE: Burri, “Gruaja punon në lokale nate, mi sjell dashnorët në shtepi, bëjn mardhenie para syve të mi, Dhe Un Nuk kam guxim të…

Nje burre ka dale ne media dhe ka rrefyer se si ai po vuan nga gruaja e tij dhe tmerri qe ajo po ia sjell. Ai ka treguar se ajo po e tradheton thaujse cdo dite, ajo punon neper lokale nate dhe sjell njerez ne shtepin e saj. Ai ka rrefyer se shpesh here e rrahin ata dhe nuk e lene as te flase. Ai tha qe kame frike edhe te…..per me shume shtypni posht reklamenn dhe ju hapet video, rrëfimi shokues i burrit:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*