SHOKUESE: Flet Teuta, Dje daja im, Berati më palloi në banjon e tij, dhimbja që e ndjeva…

Një vajzë thotë se pas ndarjes nga i dashuri, nuk dëshiron më të krijojë asnjë lidhje tjetër. Ajo e ka përjetuar shumë keq tradhëtinë dhe ka marrë vendimin drastik. Kjo është historia e trishtë e rrëfyer.
“Faleminderit n.q.s e postoni …
Jam nje vajze qe ju ndjek vazhdimisht, nga Shkodra.
Kam qene e lidhur me nje djale 1 vit.
E kam dashur shume, por me tradhtoi e tani eshte fejuar e se shpejti martohet.
Perpiqem shume ta harroj tradhtine e tij, por s’mundem.
E doja, ishte i vetmi ne jeten time.
Tani qe me la nuk dua t’ja di per tjeter njeri.
por nje dite isha misafire tek daja im dhe shkuam sepse kishte nje aheng familjar dhe daja im…
shtype hapsiren e meposhtme dhe prit 5 sekonda per te pare tekstin e plot…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*