Shokuese:32 vjeçari mbyt gjatë seksit bukuroshen që sapo e kishte takuar (Foto)

E takoi pasi të dy kishin dalë për të pirë gjithë natën nëpër klube, por seksi me një të huaj do të ishte gjëja e fundit që do të bënte në jetë një 20-vjeçare.
Chloe Miazek u takua me Mark Bruce, 32 vjeç, në një stacion autobusi në orët e hershme të mëngjesit.
Por i panjohuri që sapo takoi e mbyti gjatë seksit, vetëm dy orë pasi ata u takuan.
32 vjeçari tha se mbyti pasi kishin zbuluar interesin e përbashkët për asfiksimin erotik.
AI kishte pirë me miqtë gjithë natën në qytet para se të takonte bukuroshen, të cilës i mori jetën në një krim të rëndë pasioni.
Ai deklaroi në gjykatë se kishin pirë shumë dhe se ajo vdiq disa sekonda pasi e kapi për fyti ndërkohë që kryenin marrëdhënie seksuale në banesën e tij në qendër të qytetit.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*