Skandal: Arian Cani e pyet Bleona Qeretin a do te pallohesh me mu nje nate, me pergjigjen e saj cmendi gjithe publikun (Video)

Dihet që në emisionin e Arian Çanit nuk ndodhë gjë tjetër pos çudirave.
Ai shumë femna nga estrada shqiptare ka ftuar në emision dhe ka provokuar.
Në emision e tij ndodhi edhe një çudi e radhës, ku ai modeles së njohur Iva Spaho i parashtroi një pyetje se a do të flinte me të dhe a do të pallohej, dhe Iva Spaho me përgjigjen e saj e befasoi gjithë publikun.
mos e humbisni këtë, ndiqni videon..
shtype reklamen e meposhtme dhe prit 5 sekodna per te pare videon e cila fillon nga minuta 17:09..

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*