SKANDAL: Kallashi e fut të tërin në gojë …bënë

Portali Cudira.net shkruan se Kallashi e ka pranuar qe mund ta bej 10 herë ne dite pa problem. Kallashi apo sic njihet ndryshe Donjet Kasumi ishte e ftuar ne emisionin e Arian Canit. Ate nate ishe veshur bukur dhe provokative, por nuk i shpetoi pyetjeve shume provokative te Arian Canit. Ajo u pyet se sa here ne dite e ben.Shtypni mbi reklamen e me poshtem dhe automatikisht do ju hapen foto

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*