Skandal në Kosovë, mësuesit kryejnë mardhenie në shkollë (Video)

Komuna e Shtimës në Kosovë ka pezulluar nga puna drejtoreshën e shkollës së mesme të ulët (SHMU) “Emin Duraku” në Shtime A.S. dhe një mësuesnë këtë shkollë B.D.Dyshohet se pak ditë më parë, ata kanë kryer marrëdhënie seksuale në ambientet e shkollës, shkruan sot Koha Ditore.Drejtoria e Arsimit e Shtimes ka pezulluar dy të dyshuarit për një masë të përkohshme tremujore, derisa gjykata të marrë një vendim të drejtë….kliko mbi reklam per te pare videon e skandalit:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*