Skandal në Tiranë:I kërkon foto lakuriq, mësuesja ia dërgon pa e ditur se…(foto/lajm)

Kohët e fundit, kemi parë në Shqiperi shumë raste të mësuesve të cilat kishin marrëdhënie seksuale me nxënësit e tyre dhe bërja publike provokoi një skandal në shoqëri.Një nxënës 14 vjeçar i ka kërkuar mësueses së tij që t’i dërgojë foto “hot”, mësuesja nuk ia ka prishur qejfin dhe me të vërtetë ka habitur, duke ia dërguar fotot djalit.“Zysha jeni shumë seksi, e kam ëndërr të imagjinoj me ju”, i ka shkruar djali ndërsa mësuesja nuk ka hezituar, duke ia plotësuar dëshirën, ku i dergon bythet dhe …..Kliko ne reklam dhe shih me shum fotot dhe biseden…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*