Skandal/ Shkëndijës ja vjedhin telefonin, i publikojnë videot dhe fotot e zhveshur (Video)

Skandal/ Shkëndijës ja vjedhin telefonin, i publikojnë videot dhe fotot e zhveshur (Video)

Një situatë e sikletshme për këngëtaren Shqiptare Shkëndije Mujaj. Bukuroshes nga Kosova i kanë vjedhur celularin dhe për pasojë fotot dhe videot e zhveshur ja publikojnë me një faqe. Pavarësisht lutjes së saj për të mos i postuar fotot, hakerët shqiptarë kanë mbushur faqen e tyre me video ku shihet shkëndija krejtësisht e zhveshur dhe duke luajtur me zogun.Klikoni ne reklamen me poshte dhe Video do të shfaqet mbrenda 10 sekondave pasi ta hapni duke klikuar mbi reklam dhe fotot gjithashtu shfaqen.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*