Sociedad 2:4 Barcelona, notat e lojtarëve

Sociedad shënoi dy gola në fillim të ndeshjes, me Willian Jose dhe Juanmi realizator.Barca u kundërpërgjigj me katër gola, duke shënuar fitoren e parë pas 11 vitesh në Estadio Anoeta.

.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*