Striptiset e zhveshin Çanin të tërin, por edhe çmenduria e tij nuk rrin urte.. +18

Arian Cani me emisionin e tij Zone e lire, si cdoher edhe kete her ka vazhduar me cmendurit e tij..
Ai kete jave ka pasur protagoniste disa striptise. Ne tirane eshte hapur nje nder striptiset me te madh ne ballkan, dhe per ti bere reklam lokalit ai ka ftuar disa prej tyre ne emisionin e tij. Por si gjithmon cani me cmendurit e tij, nuk eshte permbajtur dhe i ka ftuar ata qe te bejne nje demonstrim te vallzimit.
Shikoni pamjet super te nxehta…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*