Sulm me thika dhe hanxharë, kjo video bëri xhiron e botës (Video)

Një video është bërë hit në internet teksa shihen dy persona duke kërcënuar njëri-tjetrin me thika dhe hanxhar në mes të rrugës.

ka ndodhur në Barcelonë të Spanjës, ndërsa banorët filmuan nga ballkonet incidentin e tmerrshëm që ndodhur brenda qarkut të Raval, i njohur për bandat e drogës dhe prostitucionit.Për fat, e gjithë ngjarje nuk përfundoi në tragjedi por vetëm me një të plagosur dhe tjetri në pranga.Megjithatë, edhe i plagosuri ndodhet nën arrest në spital.Banorët publikuan videon në mediat sociale, me synim për të ndërgjegjësuar për ndalimin e trafikimit të drogës.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*