Sulmohet në Kukës ky ekip futbollistik nga Kosova

Autobusi më të cilin ishte duke u kthyer në Kosovë, ekipi i KF Besa nga Peja është sulmuar në Kukës

Gazeta “Epoka e re” ka mësuar se autobusi i ekipit pejan është sulmuar në qytetin e Kukësit ku tre persona e kanë sulmuar më gurë.

Autobusi është ndalur dhe në vendin e ngjarjes ka mbërritur edhe Polica e Shqipërisë.

“Jemi të befasuar më këtë sulem, por fatmirësisht nuk ka asnjë të lënduar dhe tash ka arritur edhe policia”, ka thënë njëri nga lojtarët e Besës që deshi të mbetet anonim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*