Sulmuesi shqiptar publikon video në vaskë bashkë me këtë këngtare të famshme?

Sulmuesi shqiptar, Armando Vajushi, ka publikuar një video intime në rrjetet sociale. Në videon në Instagram, shihet Vajushi nën shoqërine e një vajze, ku të dy gjenden brenda në vaskë.

Duket se Vajushi, po i shijon tej mase pushimet e fundvitit, dhe po qetësohet për të nisur akoma me më shumë energji vitin tjetër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *