Tatuazh në vendin intim, modelja nuk e ka problem ta ndajë me fansat (FOTO +16)

Modelja Ashley Graham gjithmonë pjes e skandaleve dhe provokimeve, si në pasarelë ashtu edhe në rrjetet sociale

Modelja që po thyen barrierat 29-vjecarja tashmë është parë në Bahamas për pushime, por që asnjëherë nuk i harron fansat e saj. Së fundmi ajo ka publikuar një video ku shfaqet me bikini të bardha dhe ka zbuluar se ka dhe një tatuazh në trup.
Siç duket është një akrep, shenja e horoskopit të bukuroshes e cila ka lindur më 30 tetor.

Vendeve mahnitëse ku po kalon pushimet ua shton dhe më shumë bukurinë ylli i pasarelave.

Modelja ka lançuar së fundmi dhe linjën e veshjeve për gratë me masa të mëdha. Ashley ka marrë dhe komplimente nga këngëtarja Rihana për mënyrën e thjeshtë që shfaqet në publik pa komplekse dhe ashtu siç ajo është në të vërtetë.

Modelja dëshiron që të jetë shembull i mirë për të gjitha gratë që ta duan trupin e tyre ashtu siç janë në të vërtetë.Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*