Të zhveshur dhe të dehur në mes të Prishtinës

Jane te perseritura pamjet e shfrenimit te britanikëve të dehur nëpër klube. Edhe mbremjen e djeshme, kanë munguar grindjet dhe zënkat në rrugë.Nga pamjet e publikuara nga tabloidi “Daily Mail” shihen edhe vajza e gra të cilat kane dale ne te ftohte gjysmë të zhveshura nga deshira per t’u dukur bukur dhe njekohesisht teksa i janë nënshtruar forcës së alkoolit.:Ndiqni videon duke shtypur reklamen me poshte:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*