Tmerron Kallashi, nxjerr “zogun” në fotot dhe videon nudo (Foto-Video +18)

Valltarja Kallashi vazhdon që të shokojë opinionin me pamjen e saj.

Valltarja kontraverse ka shfrytëzuar sërish rrjetet sociale për të shkaktuar tërmet në skenën e medias rozë.

Ajo nuk ka hezituar t’i tregojë asetet në disa foto nudo, e madje edhe të tregojë “zogun”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*