Trajnerja e fitnesit çmend të gjithë me fotot e fundit në Instagram

14Në Instagram ka shumë modele seksi të fitnesit dhe trajnere seksi, por njëra i lë të gjithë gojëhapur me format e saj të trupit.

Me trupin e saj të përsosur dhe me një pamje të mrekullueshme, kjo trajnere e fitnesit është një qenie e përsosur për ta parë.

Një nga modelet më seksi është padyshim Amanda Lee. E hollë por me një trup seksi, Amanda ju lë gojëhapur, shkruan Gazeta Express.

Ajo ka më shumë se 11 milionë ndjekës në Instagram dhe dy fotografitë e fundit që ajo ka publikuar, kanë çmendur të gjithë. Shikoni ato: 


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*